Το φωτογραφικό στιγμιότυπο είναι από την περσινή εξόρμηση των ραγκουτσαραίωv στην Θεσσαλονίκη, διαδίδοντας και αναδεικνύοντας τα αρχοντικά ντόπια έθιμα και κυρίως ήθη.
![]() |
Εν χορδαίς και οργάνοις (2014) |
![]() |
Περάστε κόσμε! (2009) |
![]() |
Και η γη γυρίζει (2013) |
![]() |
Je t’ aime! (2007) |
![]() |
Γιορτές (2009) |
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Η ΟΔΟΣ σας ευχαριστεί για την συμμετοχή σας στον διάλογο.Το σχόλιό σας θα αποθηκευτεί προσωρινά και θα είναι ορατό στο ιστολόγιο, μετά την έγκριση της ΟΔΟΥ.