Εμείς τα πήραμε μέσω προγραμματικής σύμβασης και εδώ και δύο χρόνια τα παραδώσαμε στον Δήμο Καστοριάς, στην δημοτική εταιρεία Μακεδνός. Δεν ξέρουμε πού τα πήγανε* και τι σκοπεύουν να κάνουν με αυτά. Εάν θέλει να τα χρησιμοποιήσει ο Δήμος Καστοριάς, ούτε το γνωρίζω, ούτε με αφορά. Εμείς δεν μπορούμε να ασχολούμαστε άλλο με αυτό.
Σωτήρης Αδαμόπουλος
αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς
(*) O δήμος Καστοριάς αποθήκευσε τα φωτοβολταϊκά ποδήλατα στο Ενυδρείο.
Σχετικά:
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Η ΟΔΟΣ σας ευχαριστεί για την συμμετοχή σας στον διάλογο.Το σχόλιό σας θα αποθηκευτεί προσωρινά και θα είναι ορατό στο ιστολόγιο, μετά την έγκριση της ΟΔΟΥ.